Ateljeekülastus: Laura Toots

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus kutsub Sind 9. aprillil kell 19.00 külla fotokunstniku Laura Tootsi ateljeesse. Üritus on mõeldud neile, kes huvituvad kaasaegsest kunstist või sooviksid olla rohkem teadlikud kaasaja tõusvatest talentidest, ning ka neile, kes kaaluvad oma kunstikogu loomist või üksikute teostega oma elu- ja tööruumide ilmestamist.

 

Ateljeekülastusele ootame kõiki, kes soovivad lähemalt tutvuda kunstniku tööprotsessiga ideest teostuseni. Kunstniku tööde telgitaguseid aitab vestluse käigus avada fotokunstnik Kristel Raesaar.

 

Laura Toots on postkontseptuaalne kunstnik, kes personaalse arheoloogia meetodil uurib mälu rekonstrueerimise erinevaid aspekte ja neid ajendavaid autobiograafilisi impulsse. Hariduse omandas ta Eesti Kunstiakadeemia fotograafia osakonnas, kus ta 2011. aastal kaitses magistrikraadi. Samas koolis pälvis ta juba 2008. aastal Noore Kunstniku preemia. Lisaks töötab ta hetkel EKAs õppejõuna.

 

Meeldiva õhkkonna nimel on osalejate arv piiratud, palume registreeruda 8. aprilliks, andes oma soovist teada aadressile martina@ecadc.ee

 

Ateljee asub aadressil Paavli 5/2

 

 

Laura Tootsi loominguga saab tutvuda siin

 

Laura Toots_ Photo by Marja SalevaLaura Toots, foto: Marja Saleva