Kunsti valdkonna arengukava neljas kohtumine 13. ja 17. mail: kunstiharidus

Kunsti valdkonna arengukava koostamise neljas aruteluring toimub kunstihariduse teemadel Zoomi keskkonnas 13. mail kell 14-15.30 ja 17. mail kell 15-16.30.

 

Aruteluringi eesmärk on kaardistada valdkonna poolt kavandatavaid samme, mida haridusvaldkonnas järgmise 4-5 aasta jooksul ellu viia. Haridusküsimused on jaotatud kolme plokki: üld-, huvi- ja kõrgharidus.  Tegemist on avatud aruteluga, kuhu on oodatud erinevad mõtted ja ettepanekud.

 

Kohtumisele on oodatud panustama teemaga seotud eksperdid ning kõik huvilised, kes tunnevad, et teema neid puudutab ning kes sooviksid välja pakkuda oma ideid ja lahendusi. Hetkel on oma osaluse kinnitanud kutsutud eksperdid Mart Kalm, Kadi Kreis, Piret Viirpalu, Ruth-Helene Melioranski, Anu Kalm, Sandra Lääne-Velt, Heie Treier, Ivi Lillepuu ja Anu Allas. Kõigil, kes soovivad veel osaleda, palume hiljemalt 11. mai õhtuks kontakteeruda EKLi (elin.kard@eaa.ee), KKEKi (post@cca.ee) või EKKAKiga (info@ecadc.ee). Palun andke teada, kummal päeval soovite osaleda. Mõlemal kohtumisel on arutluse all samad teemad ja küsimused.

 

Eesti Kunstnike Liidu, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse eestvedamisel alanud kunsti valdkonna arengukava kokkupanek on hoolimata pikaajalisest vajadusest esmakordne ja sündinud valdkonnasisese algatusena, valmides kunstiinstitutsioonide ja vabakutseliste tihedas koostöös.

 

Kava kohta saad lähemalt lugeda algatajate veebilehtedelt (www.eaa.eewww.cca.ee ja www.ecadc.ee).

 

EKKAKi Galeristide Meistrikursus 2020 Kai kunstikeskuses. Foto: Johan Huimerind