Kunsti valdkonna arengukava teine kohtumine 11. ja 12. märtsil: valdkonna organisatsioonide tegevusvõimalused

Kunsti valdkonna arengukava koostamise teine aruteluring toimub valdkonna organisatsioonide tegevusvõimaluste teemal Zoomi keskonnas 11. märtsil kell 17-18.30 ja 12. märtsil kell 16-17.30. Mõlema vestluse ülesehitus ja teema on sama, osalejalt eeldatakse liitumist ühel ajal neist kahest.

 

Aruteluringi keskmes on valdkonna organisatsioonide jätkusuutlikku tegevuse tagamine ja töö korraldamine selliselt, et ühtlaselt oleks toetatud ja toimimas valdkonna ökosüsteemi erinevad osad. Arutluse all on Eesti kunsti eksponeerimise ja tutvustamise võimalused nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Tegemist on avatud aruteluga, kuhu on oodatud erinevad mõtted ja ettepanekud.

 

Kohtumisele on oodatud panustama teemaga seotud eksperdid ning kõik huvilised, kes tunnevad, et teema neid puudutab ning kes sooviksid välja pakkuda oma ideid ja lahendusi. Hetkel on oma osaluse kinnitanud Paul Aguraiuja, Evelyn Grzinich, Kadi Kesküla, Kulla Laas, Liina Raus, Peeter Talvistu, Berit Teeäär, Olga Temnikova ja Mari Vallikivi. Kõigil soovijatel, kes veel soovivad osaleda, palume hiljemalt esmaspäeva, 8. märtsi õhtuks kontakteeruda EKLi (ekl@eaa.ee), KKEKi (post@cca.ee) või EKKAKiga (info@ecadc.ee). Palume teatada ka, kumb aruteluringi aeg teile sobib.

 

Eesti Kunstnike LiiduKaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse eestvedamisel alanud kunsti valdkonna arengukava kokkupanek on hoolimata pikaajalisest vajadusest esmakordne ja sündinud valdkonnasisese algatusena, valmides kunstiinstitutsioonide ja vabakutseliste tihedas koostöös.

 

Kava kohta saad lähemalt lugeda algatajate veebilehtedelt (www.eaa.eewww.cca.ee ja www.ecadc.ee).

 

 

Kunstiorganisatsioonide töötjatate struktuur KKEKi ja EKKAKi korraldatud kevadise küsitluse andmetel.
Graafika: Brit Pavelson