Ateljeekülastus: Flo Kasearu

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse ateljeevisiitide sarja hooaja lõpetab külaskäik Flo Kasearu Majamuuseumisse (Pebre 8) neljapäeval, 15. juunil kell 18:00.

 

Flo Kasearu (s. 1985) on kunstnik, kes seob oma loomingus tegevuskunsti praktikaid video, foto, maali ja installatsiooniga. Peamiselt huvitavad Flod avalik ruum ja ühiskonda puudutavad teemad. Töötades sageli kiiresti ja reaktsiooniliselt, reageerib ta peene huumoriga erinevatele sotsiaalsetele protsessidele. Flole on omane muuta enda eluloolised sündmused kunstiteosteks. 2013. aastal asutas ta Flo Kasearu Majamuuseumi, mis on igapäevaselt ümberkujunev koha- ja teemaspetsiifiline ekspositsioon kunstniku loomingust tema kodu kahel korrusel, pööningul, keldris ja sisehoovis.

 

Flo on õppinud Eesti Kunstiakadeemias maali (BA) ja fotograafiat (MA). Ta on täiendanud end aasta jooksul vahetusüliõpilasena Berliini Kunstülikoolis Rebeca Horni multimeedia stuudios, kus ta alustas tegevust video-ja performance-kunsti vallas.

 

Muuseumikülastus on hea võimalus tutvuda lähemalt Flo kunstnikupraktikaga ja küsida küsimusi. Palume osalemise soovist teada anda aadressil kadi-ell@ecadc.ee hiljemalt 14. juuniks.

 

Flo Kasearu loominguga saab tutvuda siin.

 

Flo Kasearu. Foto: Tiina Tammet